Luxury Apartment In Olympic Village

  • 65 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Luxury Apartment In Olympic Village London вирізняються близькістю до таких визначних пам'яток міста, як Drapers Field, що всього за 5 хвилин ходьби. Wi-Fi надається як для роботи, так і для відпочинку.

Luxury Apartment In Olympic Village оснащені ванною кімнатою, в якій є фен і рушники. Крім того, є душ.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як кухня, апартаменти пропонують гостям обідню зону, де вони можуть насолодитися їжею.

Апартаменти розташовані на відстані приблизно 7 км від Лондонського Тауера в районі Klotzsche, на відстані приблизно 8 км від хмарочоса "Скай Гарден". Luxury Apartment In Olympic Village мають першокласне розташування, поблизу станції метро Стретфорд-Тьюб. Апартаменти також розташовані на відстані близько 15 хвилин їзди від Тауерського мосту. Помешкання розташоване за 20 хв їзди від аеропорту Лондон Сіті та на близькій відстані від залізничного вокзалу Стратфорд.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Luxury Apartment In Olympic Village Лондон
Amazing Flat Near Stratford Station
Ціна лише для моб. пристроїв

Amazing Flat Near Stratford Station

737 м від помешкання
London Stratford - Spacious 2 Bed Flat With Secured Parking & Private Garden
Ціна лише для моб. пристроїв

London Stratford - Spacious 2 Bed Flat With Secured Parking & Private Garden

9.0
Блискуче 31 відгук
1.1 км від помешкання
Stunning 2 Bedroom 2 Bathroom Flat With Panoramic View
Ціна лише для моб. пристроїв

Stunning 2 Bedroom 2 Bathroom Flat With Panoramic View

1.2 км від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    8 км

    Залізничні вокзали

    Maryland Railway Station
    800 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Цілодобова охорона

    Харчування

    • Ресторан

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Зарядна станція для електромобілів
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • У квартирі Luxury Apartment In Olympic Village можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Luxury Apartment In Olympic Village не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    8 км

    Залізничні вокзали

    Maryland Railway Station
    800 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Luxury Apartment In Olympic Village Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити